Chris Pine, DC’nin Wonder Woman filmlerini terk etmesine şaşkın

Wonder Woman ve Wonder Woman 1984 filmlerinde önemli roller üstlenen Pine, bu serinin sona ermesine dair duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi. Serinin devam etmemesi, hem hayranlar hem de serinin yaratıcı ekibi için büyük bir sürpriz oldu.

Patty Jenkins’in yönetmenliğindeki Wonder Woman serisinin üçüncü filmi, DC Studios’un yeni yöneticileri James Gunn ve Peter Safran tarafından yapılan açıklamalarla belirsizliğe girmiş durumda. Yönetmen Jenkins, Max’s Talking Pictures Podcast’te yaptığı açıklamada, Wonder Woman’ın geleceği hakkında şüphelerini dile getirdi. “Wonder Woman 3 şu an için rafa kalktı ve büyük ihtimalle sonsuza dek öyle kalacak,” diyen Jenkins, başka bir yönetmenin projeyi devralma ihtimaline de kapıları kapattı. Jenkins ve Gal Gadot’un yeniden bir araya gelme umudu, DC evrenini baştan yaratma planlarıyla suya düşmüş gibi görünüyor.

Chris Pine, DC’nin Wonder Woman filmlerini terk etmesine şaşkın

Chris Pine gibi serinin yıldızlarından bazıları da iptal edilen devam filmi hakkında düşüncelerini paylaştı. Jenkins, Gunn ve Safran’ın DC süper kahraman filmlerini canlandırma çabalarını anlayışla karşıladığını belirtti. “DC ile ilgili yaşananlar hiç de kolay değil,” diyen Jenkins, “James Gunn ve Peter Safran kendi yollarını takip etmek zorunda. Onların ne planladığını ve neden böyle bir yol izlediklerini bilemiyorum ama büyük bir iş olduklarını kabul etmem gerek.”

Wonder Woman 3 projesinin sona ermesiyle birlikte Jenkins, başka bir büyük projeye daha odaklanmaya başladı. Lucasfilm ile olan anlaşmasını hatırlatan Jenkins, “Wonder Woman 3 iptal edilince Lucasfilm’le ‘Bu anlaşmayı tamamlamamız gerekiyor’ dedik. Grev başlamadan hemen önce anlaşmayı bitirdik ve şimdi Star Wars: Rogue Squadron üzerine bir taslak borçluyum,” dedi. Jenkins, projeyi hem Lucasfilm’le hem de kendisinin memnun olacağı bir noktaya getirmeye çalışıyor.

Bu süreçte Jenkins, Wonder Woman serisinin belirsiz geleceğine rağmen kariyerine devam etme konusunda kararlı görünüyor. DC evreninde ne olursa olsun, Jenkins’in yaratıcı vizyonu ve sinemaya olan tutkusu, onu yeni projelerde yeni başarılara taşıyacak gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x